Kancelaria Prawna Zbigniew Wróblewski - Kielce

Kancelaria Radcy Prawnego Zbigniew Wróblewski powstała w odpowiedzi na rosnące na rynku zapotrzebowanie na świadczenie usług prawnych. Za cel stawiam sobie wysoką skuteczność podejmowanych działań prawnych. W trosce o dobro i jakość świadczonych usług gruntownie i uczciwie analizuję problem i przed podjęciem się prowadzenia sprawy rzetelnie informuję Klienta o monim stanowisku, oceniając szanse osiągnięcia celu. Działania Kancelarii ukierunkowane są na zapewnienie każdemu Klientowi kompleksowej oraz profesjonalnej pomocy prawnej i dlatego koncentruję się na indywidualnych potrzebach każdego z Klientów szukając dla niego najkorzystniejszych rozwiązań prawnych.

Założyciel Kancelarii posiada bogate doświadczenie w kompleksowej obsłudze prawnej zarówno przedsiębiorców jak i klientów indywidualnych. Jestem absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na kierunku: prawo a aplikację radcowską odbyłem w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Kielcach. Moje doświadczenie zawodowe opiera się na ponad 7-letnim okresie współpracy z wieloma firmami i instytucjami.
Niniejsza strona internetowa stanowi przegląd oferty Kancelarii Radcy Prawnego Zbigniew Wróblewski. Gorąco polecam Państwa uwadze moją ofertę i jednocześnie zapraszam do grona moich Klientów.

Z poważaniem
Radca Prawny
Zbigniew Wróblewski